FULL BLEACH

FULL BLEACH- neboli celoplošné odbarvení vlasů. Velice těžká technika zesvětlování, kterou ovládají jen ti nejzkušenější kadeřníci. Při dodělání odrostu se nesmí přesáhnout již zesvětlený vlas, ale také se nesmí žádná část vynechat. Používáme speciální olejíček, který se přimíchává do zesvětlovacího krému, aby chránil pokožku hlavy. Dodělání odrostu je většinou na 2,5-3,5 hodiny, podle tmavosti přírodního vlasu, a velikosti odrostu.

Při celoplošném zesvětlení vlasů poprvé je potřeba všechny vlasy po tenkých pramenech naaplikovat do fólie, jelikož v délkách vlasů není takové teplo jako u kořínků, je to technicky náročný proces a zdlouhavý, ale s efektivním a přesným výsledkem.

Tato služba trvá 3,5-5 hodin, podle tmavosti přírodního vlasu, a délky vlasu.

* Full bleach je nejnáročnější technika na údržbu, u této metody je doporučená návštěvnost co 4-6 týdnů.

TEST CITLIVOSTI POKOŽKY

Zvlášť při této zesvětlovací metodě je velice důležité udělat test citlivosti pokožky! Pokud jste tuto metodu ještě nikdy neměli, doporučujeme přijít týden před návštěvou a nechat si dát zesvětlovat na pokožku ve spodní části vlasů, kde to vidět nebude, abychom zjistili, zda tato metoda pro Vás bude vhodná.

Taková blond je snem spousty žen, musíme si však uvědomit, že ne každý si ji můžeme dovolit vzhledem k Vašemu typu pleti a náročnosti péče a docházky. Není to jen o investici za kadeřníkovu práci, ale i přípravky domů.

Také je nutné docházet pravidelně na dodělání odrostu. Je potřeba používat profesionální kosmetiku. Mít správný šampon, kondicionér, masku, bezoplachovou péči, termoochranu, olejíček. Vlasy foukat, ale tepelně upravovat co nejméně. Správně rozčesávat, a vyhýbat se vodě s vysokým obsahem minerálů (hlavně měď a chlór mimo jiné).