NÁŠ TEAM

YVETTE

Majitelka salonu, stará se o celý chod salonu, online objednávání, objednávky, dotazy, školení a další. Pokud není v salonu tak je na cestách, a odpovídá do 48 hodin na Vaše dotazy a popovídá si s vámi o vlasech převážně na instagramu.  Tu nejlepší praxi získala v luxusním salonu Petra Koppová v Hradci Králové. V Praze začala pracovat z domu, odkud se s klientelou přestěhovala do nového salonu Level 10, kde si každá kadeřnice má možnost vybudovat své vlastní jméno, a využít příležitost pracovního i osobního rozvoje a růstu. Level 10 je nejsvětlejší blond, a proto bylo zvoleno toto jméno pro náš salon.
Salon byl založen roku 2021.

Praxe kadeřníka: od roku  2010
Povaha: optimista, starostlivá, cílevědomá, pracovitá
Koníčky: cestování, jídlo, posilovna, poledance

Samanta TOP MASTER/ ŠKOLITEL

Specialista na nejkrásnější foilage a melíry a Airtouch. Nebojí se střihu, ale dokáže také dodržet zastřihnutí opravdového centimetru u dlouhovlásek. Patří do týmu školitelek. V salonu pracuje od úplného založení. Sama má vlasy silné, vlnité se sklonem k suchosti, kterým rozumí, a umí poradit.

Praxe kadeřníka: od roku 2019
V Level 10 působí: 2020
Specialista na Airtouch / a další zesvětšťovací techniky

Povaha: Veselá, vtipná, pořádná, pro každou srandu
Koníčky: Strávený čas s dcerou a práce
Instagram: @hair_step_by_step

ANNA TOP MASTER

S jejím mistrovským uměním se neomezuje pouze na dosažení požadovaného odstínu vlasů, ale také na to, aby se každý zákazník cítil uvolněně a pohodlně během celého procesu. Její zájem není pouze o výsledek, ale i o vaše pohodlí a spokojenost. Nečekejte rychlou práci- Anna si Vaše vlasy přímo vychutná. Sama má své vlasy lehce vlnité, bez objemu a rychle mastící-se pokožkou, se kterou Vám dokáže poradit. 

Praxe kadeřníka: 6 let
V Level 10 působí: od roku 2023
Specialista na zesvětlovací techniky, tónování, rootmelt, moneypieces, dokonalé střihy

Povaha: perfekcionista, cílevědomá
Koníčky: Nakupování, fitness, lukostřelba, klavír
Instagram: @annahithair

Karina TOP MASTER

Ze všeho nejvíc se chce věnovat zesvětlování vlasů, a proto u nás našla své místo, pokud jde především o techniku Airtouch a Full Bleach-celoplošné zesvětlení. Jakékoliv zesvětlovaní vlasů je pro ni výzva. Sama má vlasy silné, lehce vlnité, rozumí všem však všem vlasům.
Praxe kadeřníka: 2019
V Level 10 působí: od roku 2023
Specialista na barvení, střihy, foukaná /zesvětlování a další zesvětlovací techniky, krátké střihy
Nabízí dále: společenské účesy+ líčení
Povaha: klidná, cílevědomá, perfekcionista
Koníčky: tanec, cestování, móda
Instagram: @karina_hausl
Jazyková  vybavenost: angličtina, čeština, ruština, ukrajinština

Alisha MASTER/ ŠKOLITEL

Několik let praxe a zkušeností, umí i krátké střihy, a ovládá všechny zesvětlovací techniky a je nejzkušenějším kadeřníkem přes doporučení produktů. Nebojí se hodně zesvětlit, pokud chcete větší změnu v barvě vlasů. Sama má vlasy kudrnaté, jemnější, a rozumí vlasům s objemem i bez objemu.

Praxe kadeřníka: 4 roky
V Level 10 působí: 1 rok
Specialista na produkty kerastase /mikro melír, foilage a další zesvětšťovací techniky

Praxe kadeřníka: 2019
V Level 10 působí: 2022
Specialista na produkty kerastase /mikro melír, foilage a další zesvětšťovací techniky
Povaha: optimista, upovídaná, cílevědomá, pracovitá
Koníčky: posilovna, cestování, deskové hry
Instagram: @alisha_stylista
Jazyková vybavenost: angličtina, čeština, ruština, ukrajinština

Hanka MASTER /ŠKOLITEL

Dokáže dokonalý jemný melír, ale také dokonalý Airtouch, nebo foilage. Přineste ssebou klidně vlastní žehličku a ukáže Vám, jak s ní pracovat. Sama má vlasy extra jemné a bez objemu,  takže dokáže poradit, pokud Vám chybí objem, nebo Vás trápí mastící-se vlasová pokožka.

Praxe kadeřníka: 4 roky
V Level 10 působí: 2022
Specialista na střihy a foilage/ a další zesvětšťovací techniky

Povaha: Tichá, pokorná, pracovitá
Koníčky: Móda, fitness
Instagram: @hann_hairstylista

Denisa STYLISTA

Vaše zážitky v její židli nebudou jen o krásném účesu, ale i o pocitu péče a výjimečnosti, který vám umožní zapomenout na starosti a plně se uvolnit. Pokud hledáte pokornou kadeřnici, která má zkušenost jak s přírodníma vlnama tak i rovnými vlasy,  zná všechny naše zesvětlovací techniky. Sama nosí blond vlasy, se kterýma Vám poradí.
 
Praxe kadeřníka: od roku 2022
V Level 10 působí: od roku 2022
Specialista na  foilage/ a další zesvětšťovací techniky
Povaha: Pokorná, veselá
Koníčky: Móda, fitness
Instagram: @hair_by_denisa

Chceš více než jen práci?

Toužíte po něčem více, než je jen práce? Chcete mít kolem sebe skvělý tým lidí, kteří si pomáhají, těšit se do práce, a chcete si užít den v moderním prostředí s rodinnou atmosférou? U nás stačí, že chceš, a zbytek nech na nás! 

Nabízíme příjemné prostředí, ve kterém dokážeš pracovat hodiny i bez přestávky pokud chceš, protože se vzájemně dobíjíme, a podporujeme, nebo si vzít dovolenou kdykoliv potřebuješ.

Máme rádi optimistické lidi co mají smysl pro humor,mají vysoké nároky na svou práci, a zároveň mají pokoru hlavně k zákaznicím i ke svým kolegům. Záleží nám na každém členu týmu, aby se dobře cítil, protože jedině tak se i zákazníci budou cítit uvolněně, přirozeně, a příjemně. 

My si své kadeřníky vybíráme