MIKRO MELÍR

Nejslavnější a nejsvětlejší metoda po full bleach, nejčastěji poskytovaná služba v našem saloně, velice jemný decentní melírek, který odrůstá téměř neviditelně, je to největší prosvětlení celých vlasů od kořínků po konečky.

Používáme nejjemnější melírovací hřeben, díky kterému doplnění odrostu trvá 1,5 hodiny (čistý čas melírování).
Díky tomuto hřebínku každý kadeřník našeho salonu vytváří stejný decentní melír.
Oddělujeme cca 0,5cm malé sekce, ideální pro danný strávený čas v saloně a úplné dotáhnutí k hlavě. Vybrané prameny se balí do bublinkové folie Ekoblond pro rychlou a příjemnou aplikaci jak pro zákazníka tak i kadeřníka. Fólie nezklouzávají a díky této schopnosti můžeme dát melír opravdu blízko k pokožce.

Melír NEvybíráme pramen po prameni, chtěný výsledný efekt dlouhodobě melírovaných vlasů je v délkách celistvá blond. Dokážeme vybrat tmavé prameny které vynechali jiní kadeřníci, pokud je to Vaším přáním.

  • dodělání odrostu 3-5cm celá hlava – práce trvá 3-3,5 hodiny
  • dodělání odrostu 3-5cm viditelné části – práce trvá 2,5-3 hodiny
  • melír po celé hlavě všechny délky – 3,5-4,5 hodiny (pokud máte celé vlasy přírodní, doporučujeme airtouch pro prosvětlení všech délek a další návštěva melír)

Pokud máte hodně tmavé vlasy, doporučujeme techniku Airtouch, u které dokážeme vybrat zesvětlené prameny „na vlas“ stejně jako předešlá návštěva

Doporučená návštěvnost 3-5 měsíců

MIKRO MELÍR

Ukázka  detailu: melír po 3 měsících / dodělání odrostu melírem