CGM – curly girl metoda

Už jste slyšeli o CGM (Curly Girl Method)? Jedná se o podporu přírodních kudrn a vln. Jejím cílem je snížit krepatění a suchost, probudit kudrny k životu a podpořit je.  Curly Girl Metoda není úplně lehká nauka, tím že každý má vlny jiné, jiný typ vlasů, a mají jiné potřeby. Proto je důležité naslouchat potřebám vlasů a dodávat jim přesně to, co potřebují.

Jako začátečníci této metody sbíráme zkušenosti, pokud jste úplný začátečník, určitě máme nějaké znalosti které vám můžeme nabídnout, od čištění vlasů od nánosů silikonů tak i hlubší čištění od minerálů a kovů ve vlase, po stylingové produkty a tipy jak na úpravu. 

Nejvíce ale musíte svou vlnitost podpořit sama, jelikož Vy sama opravdu nejlépe poznáte na co vaše vlasy jak reagují.

Celá návštěva v našem salonu je jeno Vás a Vašich vlasech, pokud si přejete vlasy sama vyfoukat difuzérem, rádi Vám přenecháme prostor na vlastní konečnou úpravu.

Pokud se snažíte co nejvíce podpořit vlnitost svých vlasů, a máte vlasy hodně chemicky ošetřené (zesvětlené), doporučujeme zůstat u chemických produktů, jelikož chemicky ošetřený vlas potřebuje již nějakou chemii aby vlas zůstal hebký, zdravý a lesklý.V tomto případe to neplatí pro všechny vlasy, a doporučujeme jen kvalitní kosmetiku s rozpustnými silikony, které vlas neobalují. 

Máme na salonu 3 druhy difuzérů na zkoušku, a také klimazon, který díky vydanému teplu prosuší vlasy bez foukání a objemu, v případě pokud si vlasy rády nechávate samovolně proschnout.

Nabízíme také úpravu vlasů s hřebenem Curl clumbs brush.