Ostatní služby

FUSIO-DOSE KERASTASE

Vlasová kúra Fusio-Dose přínáší péči na míru aktuálním potřebám vašich vlasů. Dle typu a stavu vlasů a pokožky vybereme ty nejvhodnější z řady speciálních koncentrátů a boosterů, které se spolu smísí. Obsahují ty nejúčinnější aktivní látky, které okamžitě a dlouhodobě mění vlasové vlákno. Máme odpověď na každý problém.

Služba zahrnuje mytí vlasů s šamponovou lázní kerastase, a ošetření koncentráty Fusio-Dose s masáží vlasové pokožky.

 Olaplex

Značka Olaplex je zcela originální vlasová kosmetika, s jejíž pomocí zamezíte poškození vlasů při barvení a zesvětlování. Jedná se o unikátní chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Barvení vlasů ještě nikdy nebylo bezpečnější!

Vlasová péče OLAPLEX zajišťuje eliminaci poškození vlasů během chemického zásahu. OLAPLEX No.1 Bond Multiplier a OLAPLEX No.2 Bond Perfector se přidávají k jakémukoliv chemickému ošetření . Také je lze použít jako intenzivní ošetřující kúru OLAPLEX Rebuild Treatment, která zajistí 100% regeneraci vlasů.

Tuto službu doporučujeme při jakékoliv technice zesvětlování!

STEAMPOD

Žehlička na vlasy s Párou Loréal SteamPod v kombinaci vysokého tlaku páry a Pro-Keratin technologie zanechává vlasy hladké a lesklé. Vyžehlení vlasů je 2x rychlejší a zanechává vlasy 2x hladší oproti běžné žehličce.

Nepoužíváme alobal jako jiné salony, používáme speciální bublinkové fólie, které nezklouzávají, netahají/netrhají vlasy,a jsou ekologické-  na více použití.

Fólie udržují stejné teplo jako alobal, jsou průhledné,a díky tomu i při hustých vlasech nevynecháme jediné místo. 

METAL DETOX Lóreal

Péče s vysokou koncentrací 10 % Glicoamine, obohacená o Ionene, chrání vlasové vlákno před jakoukoli službou tím, že neutralizuje zatěžující měděné částice.

Zároveň umožnuje optimální vstřebávání barvy a neovlivňuje proces zesvětlení. Zachovává celistvost vlasového vlákna*, výsledná barva je homogenní a optimalizovaná.

Pomáhá kadeřníkům dosáhnout ještě lepšího zesvětlení, než kdy dříve!

VLASOVÝ BOTOX ANIDEM

Nejočekávanější a nejvýkonnější ošetření pro studenou rekonstrukci vlasů Anidem. Sada je bohatá na proteiny, aminokyseliny, různé hydrolyzáty a kyseliny, které dokážou vyplnit dutiny v kůře a vytvořit umělé záplaty v disulfidové vazbě.
• Jedná se o proceduru bez použití žehličky a vysokých teplot 
• Ošetrení velmi poškozených vlasu
• Odstrañuje suchost a zabrañuje lámání vlasu
• Vyživuje vlasy a hydratuje je 
• Zlepšuje kvalitu vlasu zevnitř

MASÁŽ RUKOU

Ano, i tyto nadstandartní péče můžete zažít v našem salonu! V čase 11-16:00 pro Vás máme asiastentku, která namasíruje ruce každé klientce, co sedí v našem křesle.Na masáž rukou používáme luxusní krémy a oleje od Rituals, trvá cca 10 minut při působení barvy/zesvětlovače. Masáž rukou je bezplatná služba!

LAMINACE OBOČÍ

Laminace obočí je revoluční kosmetický zákrok, který transformuje Vaše obočí a dodává mu dokonalý tvar, objem a lesk. V našem hair salonu nabízíme tento exkluzivní službu pro všechny, kteří chtějí svému obočí dopřát maximální péči a zvýraznit jeho přirozenou krásu. Pokud si přejete přímo objednat na laminaci obočí, zavolejte si prosím předem do salonu, nebo přidejte ke své službě v online objednání.